-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

BAŞKAN AKTEPE KAZA GECİRDİ

Gürün ziraat Odası Başkanı Hüseyin Aktepe evinde banyodan çıkarken tansiyon rahatsızlığı nedeniyle düşerek başını ve ayağını yere çarptı Aktepe ilk müdahalenin ardından Malatya’ya sevk edildi.

11:15:24 | 2019-11-26
-- Adversting 5 --

Gürün ziraat Odası Başkanı Başkan Hüseyin Aktepe evinde banyodan çıkarken tansiyon rahatsızlığı nedeniyle  düşerek  başını ve ayağını yere çarptı Aktepe  ilk müdahalenin ardından Malatya’ya sevk edildi.Başkan Hüseyin Aktepe’ye 'Geçmiş Olsun' ziyareti Gürün Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Levent Gürbüz ve Beraberindeki heyet , evinde banyodan çıkarken tansiyonun yükselmesiyle  düşerek  başını ve ayağını yere çarpan Gürün Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Aktepe’ye  geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.

Başkan Hüseyin Aktepe banyodan çıkarken tansiyonun yükseldiğini, yere düşerek başını ve ayağını yere çarptığını ve eşinin yardımıyla hastaneye giderek gerekli kontrollerin yapıldığını ve vücudunu değişik bölgelerinde eziklerin olduğunu belirti. Levent Gürbüz; Başkanımızın bir an önce sağlığına kavuşarak  görevinin başına dönmesini bekliyoruz ve kendisine acil şifalar diliyorum" değerlendirmesinde bulundu. Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Aktepe ziyaretine gelen heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti  ve ben de en kısa zamanda sağlığıma tam anlamıyla kavuşup işimin başında olmak istiyorum dedi.
ETİKET :  

Tümü