-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

Bu İşi Yapmak Sorumluluk Gerektiriyor

Gürün’de kar yağışının başlamasıyla birlikte Gürün İlçe Özel İdare Müdürlüğü, vatandaşlarımızın kesintisiz ulaşımını sağlamak için tüm hazırlıklarını tamamladı.

08:47:54 | 2020-01-07
-- Adversting 5 --

Yüzölçümü 2797 km kare Gürün Kaymakamı Kadir ALGIN, İl Genel Meclis Üyeleri Hamidettin KIZILPINAR ve Bekir TANYILDIZ ile birlikte İlçe Özel İdare Bakımevi’ni ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında Özel İdare Müdürü Umut AKTAŞ’dan bilgi aldı. Personellere kolaylıklar dilendi.

Bu İşi Yapmak Sorumluluk Gerektiriyor

Gürün Kaymakamı Kadir ALGIN, Gürün’ün Yüzölçümü 2797 km kare geniş bir coğrafyasının olduğunu belirterek, 60 köy, 33 mezra  yerleşim yeri olarak 484 kilometre yol ağımız var. Böyle zor bir coğrafyaya hâkim olmak ve iş yapmak kolay değil, sorumluluk gerektiriyor. Bu nasıl oluyor? Dev kadro ve cefakâr personellerle birlikte oluyor. Bugün itibari ile merkezde kapalı köy yolumuz yok dedi.

Vatandaşlardan asılsız ihbarda bulunmamalarını isteyen Kaymakam Kadir ALGIN, "İşçilerimize, çalışanlarımıza yardımcı olsunlar. Kış dönemizi huzurlu ve sıkıntısız bir şekilde geçiririz. Kar yoğun da yağsa, 7/24 kesintisiz çalışılır ve ulaşımda oluşabilecek riskler bertaraf edilir. Biz hazırız… Özel İdare karla mücadele ekiplerine kazasız-belasız bir çalışma dönemi dileyen Kaymakam Kadir ALGIN, "Ekiplerimiz, tecrübeleriyle vatandaşımızın umudu, onların da güveni olacaktır." dedi.

Araçlarınızı Kontrol Ederek Yola Çıkın

Kaymakam Kadir ALGIN, vatandaşlardan kışın yola çıkarken araçlarını kontrol etmelerini ve zincirsiz yola çıkmamalarını isteyerek, "Kışın araçlarımızın eksiklerini tamlayalım. Lastikleri değiştirelim" şeklinde konuştu.
ETİKET :  

Tümü