-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

GAZETECİLİK BÜYÜK FEDAKÂRLIK İSTEYEN ONURLU BİR MESLEKTİR

Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Ziraat odası başkanı Hüseyin AKTEPE“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Gürün Gündem Gazetesi'ni ziyaret etti.

13:36:28 | 2020-01-15
-- Adversting 5 --

Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Ziraat odası başkanı Hüseyin AKTEPE“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Gürün Gündem Gazetesi'ni ziyaret etti.

Gazetecilerin, toplumun bilgi edinme ve haber alma ihtiyacını karşılamasının yanında vatandaşları aydınlatma ve bilinçlendirme gibi birçok görevi yerine getirdiğini hatırlatan Başkan Çiftçi:”Gazetecilik çok büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlar altında yürütülen önemli bir meslektir. Gazetecilerin halkımızı bilgilendirmek için verdiği mücadele her türlü takdiri hak etmektedir. Çalışmalarımızı vatandaşlarımıza ulaştırması noktasında gösterdiğiniz çabadan ötürü Gürün Gündem Gazetesi'ne teşekkür ediyor ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nüzü kutluyorum.”dedi. Gazete ve temsilcilik bünyesinde görev yapan herkesin Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Ziraat odası başkanı Hüseyin AKTEPE, Basınımız kamuoyunun gözü, kulağı ve vicdani kanaati olma gibi önemli bir kamu görevini ifa etmektedir. İletişim teknolojilerindeki yeniliklerle birlikte bugün insanlar tüm dünyadaki gelişmelere daha hızlı ulaşabilir duruma gelmiş, basın her zamankinden daha etkin bir konuma ulaşmıştır. Demokrasimizin güçlenmesine ve açık toplum hedefine ulaşılmasına değerli katkılar sağlayan gazetecilerimizin çalışma şartlarını kolaylaştırmak, onlara gereken desteği ve katkıyı sağlamak toplum olarak hepimizin görevidir. Bu duygu ve düşünceler ile başta İlçemizin yerel gazetecileri olmak üzere tüm basın mensuplarımızın “10 Ocak Gazeteciler Günü” nü kutluyorum dedi. Başkan Çiftçi'ye ve başkan Aktepe’ye bu güzel ziyaretinden ötürü teşekkür eden Gürün Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Levent Gürbüz: ”Bu önemli günde bizleri unutmayan, ziyaretleriyle bizleri onurlandıran Belediye Başkanımıza ve Ziraat Odası Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. ”şeklinde konuştu.
ETİKET :  

Tümü