-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

Gönüller Hoş Olsun Diye “Kapıyı Sevgiyle Çal!

Kaymakamlık himayesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Eğitimde Hoşgörü Haftası(16-24 Kasım) etkinlikleri kapsamında bugün Kaymakam Kadir ALGIN'ın katılımları ile tüm okullarımızda eş zamanlı olarak öğrenci ve velilerimizi evlerinde ve işyerlerinde ziyaret edildi.

13:51:36 | 2019-11-26
-- Adversting 5 --

Kaymakamlık himayesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Eğitimde Hoşgörü Haftası(16-24 Kasım) etkinlikleri kapsamında bugün Kaymakam  Kadir ALGIN'ın katılımları ile tüm okullarımızda eş zamanlı olarak öğrenci ve velilerimizi evlerinde ve işyerlerinde ziyaret edildi. Her kapıyı sevgiyle çaldık. Her ziyaret bir sevgi ziyafetiydi. Gönüller hoş olsun... Başarı ve mutluluk sizleri mutlaka bulur.

 

Gürün Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Enderun’dan En Gürün’e Kapıyı Sevgiyle Çal Projesi” kapsamında, 16 Kasım Uluslararası Hoşgörü Günü’nde ilçedeki tüm okullarda eş zamanlı olarak öğrenci ve velileri ziyaret edildi.

Proje kapsamında okul, aile ve çevre arasındaki işbirliği ve dayanışmanın güçlendirilmesi, eğitim ortamlarının ikliminin olumlu yönde değiştirilerek öğretmen, öğrenci ve yöneticilerimizin moral ve motivasyonlarını artırılması, eğitim faaliyetlerine kalite ve hız kazandırılması, kamuoyunda okul, aile ve çevre ile işbirliğinin önemi hakkında farkındalık oluşturulması hedeflenmektedir. Ziyaretler yıl boyunca devam   edecek.
ETİKET :  

Tümü