-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

GÜRÜN MUHTARLAR DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI

Gürün Muhtarlar Derneği 1. Olağan Genel Kurulu seçimlerine tek listeyle giren Konakpınar köyü muhtarı Hüseyin Aktepe seçildi.

07:44:51 | 2019-12-30
-- Adversting 5 --

Gürün Muhtarlar Derneği 1. Olağan Genel Kurulu seçimlerine tek listeyle giren Konakpınar köyü muhtarı Hüseyin Aktepe seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıda bir konuşma yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Aktepe, yapılacak olan seçimin hayırlara vesile olması temennileri ile başladı.

Vatandaşın devletin temel baş tacı ve varlık sebebi olduğunu belirten Başkan Hüseyin Aktepe, "Vatandaşlarımızın her şeyin en iyisine layıktır. Muhtarlar devletimiz ile vatandaşımız arasında köprü vazifesi yapıyoruz. Devletimizin çok önemli sorumluluklar yüklediği ve milletimizin gönlünde taht kurmuş bir müesseseyi temsil ediyoruz. Biz Muhtarlar olarak bir kamu görevi yürütüyoruz. Hedefimiz de vatandaşımızın daha rahat ve müreffeh bir ortamda hayatını sürdürmesi, kamu hizmetinden daha hızlı ve verimli bir şekilde istifade etmesidir. Bunun için elimizdeki imkânları, yetkileri mahallemiz ve köyümüz için kullanmak zorundayız.” dedi.Bizleri bugün yalnız bırakmayan ve oylarıyla şahsıma destek veren  bütün muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi misafir olarak katıldığı toplantıda bir konuşma yaptı. Çiftçi konuşmasında, bir çatı altında toplanan muhtarlarla daha koordineli çalışma imkanı bulduklarını belirtip Aktepe'ye başarılar diledi. Çiftçi, her zaman muhtarların yanında olduklarını da sözlerine ekledi.

Gürün Konakpınar köyü muhtarı Hüseyin Aktepe'nin 2016 yılında kurucu başkanlığını yaptığı, Gürün Muhtarlar Derneği ilk olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Muhtarlar Derneği seçimlerine 69 üyeden 58 üyenin katıldığı toplantıda Aktepe yeniden başkan seçildi.
ETİKET :  

Tümü