-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

Halk Eğitime 145 Bin Liralık Destek

İstanbul Ak Parti Milletvekili Hemşerimiz Osman BOYRAZ Gürün ilçe halk eğitim müdürlüğüne yaklaşık 140 bin lira proje desteği verdi.

08:39:07 | 2021-09-21
-- Adversting 5 --

İstanbul Ak Parti  Milletvekili Hemşerimiz Osman BOYRAZ Gürün ilçe halk eğitim müdürlüğüne yaklaşık 140 bin lira proje desteği verdi.

Gürün ilçe halk eğitim müdürü Mustafa SANDIKAYA, Hemşerimiz Osman BOYRAZ kurumumuza yapmış olduğu önceki ziyaretlerinde gezip gördüğü alışveriş çantası dikimi, maske dikimi, salıncak üretimi ile atık kumaş değerlendirme kurslarımıza yapmış olduğu desteklere ek olarak kurumumuza 25.000 TL’lik bir ödenek daha gönderdi.

Hemşerimiz Sayın Osman BOYRAZ, önceki ziyaretlerinde "Salıncak Dikimi Kurs" muzda kullanılmak üzere 50.000 TL'lik bir kumaş yardımında bulunmuş, buna ek olarak 45.000 TL'lik bir ödeneği de kurumumuza göndermişti. Ayrıca Kurumumuzda üretimi yapılan salıncakların da satışında bizlere Pendik belediyesinden 25.000 TL’lik destek daha sağladı.

İstanbul Milletvekili Hemşerimiz Osman beye yapmış olduğu kurumuza bu desteklerden ötürü ve kursiyerlerimize verdiği 140 bin liraya yaklaşan destek için özellikle kadın kursiyerlerimiz adına teşekkür ediyoruz dedi.
ETİKET :  

Tümü