-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

KAYMAKAM ALGIN VE BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN GÜRÜNLÜ İŞ ADAMLARINA ZİYARET

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere İstanbul’a giden Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve Belediye Başkanı Nami Çiftçinin görüşmeleri olumlu geçti.

11:40:15 | 2019-12-17
-- Adversting 5 --

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere İstanbul’a giden Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve Belediye Başkanı Nami Çiftçinin görüşmeleri olumlu geçti. İstanbul’a giden Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Türk futboluna özellikle Sivas’ın incisi Sivasspor’a verdiği desteklerden ötürü Demir’e teşekkür eden Kaymakam Algın ve Başkan Çiftçi, Milli Savunma Komisyon Başkanı hemşerimiz İsmet Yılmaz’ın destekleriyle Gürün’de yapımı devam eden Gürün Müftülüğü yeni hizmet binasının, asansörünün yapımını üstlenen Demir’e de ayrıca teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demir, Kaymakam Algın ve Başkan Çiftçi’ye Sivasspor forması hediye etti. Başkan Çiftçi’ye ziyaret sırasında İstanbul Beylikdüzü Sivaslılar Dernek Başkanı Eyüp Günay ve İstanbul Gürün Kültür Vakfı Başkan Yardımcısı Şuayip Toptaş’ta eşlik etti. Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demire yapılan ziyaretin ardından Gürün Kültür Vaffının düzenlediği programa geçildi.

KAYMAKAM ALGIN VE BAŞKAN ÇİFTÇİ GÜRÜN KÜLTÜR VAKFINDA HEMŞERİLERİYLE BULUŞTU

İstanbul Gürün Kültür Vakfının düzenlediği programda  giden Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Gürün Kültür Vakfı’nda İstanbul’da bulunan vakıf ve köy dernek başkanlarıyla bir araya geldi.

İstanbul Gürün Kültür Vakfının düzenlediği programda  giden Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Gürün Kültür Vakfı’nda İstanbul’da bulunan vakıf ve köy dernek başkanlarıyla bir araya geldi.  İstanbul Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Prof.Dr. Nurettin Söze’ninde katıldığı programda konuşan Başkan Çiftçi, Gürün’ün vakıf ve dernekleriyle bir bütün olduğunu ifade ederek, vakıf ve derneklerin Gürün’ün dışarıya tanıtılmasında büyük bir rol üstlendiğine dikkat çekti. Gürün’e yapılan hizmetler hakkında katılımcılara bilgi veren Başkan Çiftçi, bu güzel birliktelikten ötürü emeği geçen herkese teşekkür etti. Daha sonra kürsüye gelen Kaymakam Algın, İstanbul’da Gürünlülerle bir arada olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

KAYMAKAM ALGIN VE BAŞKAN ÇİFTÇİ İŞ ADAMI SONER KARAPINAR’IN YEMEĞİNE KATILDI

İstanbul Gürün Kültür Vakfının düzenlediği programın ardından Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Karadoruklu iş adamı hemşerimiz Soner Karapınar’ın verdiği yemeğe katıldı.

 İstanbul Gürün Kültür Vakfının düzenlediği programın ardından Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Karadoruklu iş adamı hemşerimiz Soner Karapınar’ın verdiği yemeğe katıldı. Kaymakam Algın ve Başkan Çiftçi, misafirperverliğinden ötürü Karadoruk Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Soner Karapınar ve Karadoruk Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği (KARDER) Başkanı Yaşar Özdemir’e teşekkür etti.
ETİKET :  

Tümü